Серія
Перша в Україні повна практична енциклопедія з побудови щасливих сімейних стосунків
СІМ'Я В ПРІОРИТЕТІ
«Усвідомлене батьківство — відносно новий у сучасному світі феномен. Це поняття передбачає осмисленість у всіх видах взаємодії з дитиною і між подружжям, глибокий зв'язок із нею, коли протягом усього життя обоє батьків розвивають її особистість.Поява на світ запланованої, бажаної й довгоочікуваної дитини автоматично не перетворює чоловіка й жінку на усвідомлених батьків. Вони лише стають на цей освітлений безумовною любов'ю шлях. Усвідомлене батьківство — відносно новий у сучасному світі феномен. Це поняття передбачає осмисленість у всіх видах взаємодії з дитиною і між подружжям, глибокий зв'язок із нею, коли протягом усього життя обоє батьків розвивають її особистість.Поява на світ запланованої, бажаної й довгоочікуваної дитини автоматично не перетворює чоловіка й жінку на усвідомлених батьків. Вони лише стають на цей освітлений безумовною любов'ю шлях. Усвідомлене батьківство — відносно новий у сучасному світі феномен. Це поняття передбачає осмисленість у всіх видах взаємодії з дитиною і між подружжям, глибокий зв'язок із нею, коли протягом усього життя обоє батьків розвивають її особистість.Поява на світ запланованої, бажаної й довгоочікуваної дитини автоматично не перетворює чоловіка й жінку на усвідомлених батьків. Вони лише стають на цей освітлений безумовною любов'ю шлях. Усвідомлене батьківство — відносно новий у сучасному світі феномен. Це поняття передбачає осмисленість у всіх видах взаємодії з дитиною і між подружжям, глибокий зв'язок із нею, коли протягом усього життя обоє батьків розвивають її особистість.Поява на світ запланованої, бажаної й довгоочікуваної дитини автоматично не перетворює чоловіка й жінку на усвідомлених батьків. Вони лише стають на цей освітлений безумовною любов'ю шлях
ТВОРІТЬ СВОЮ СІМ'Ю УСВІДОМЛЕНО Й ЗІ ЗНАННЯМ СПРАВИ!
Як подружжю підготуватися до появи дитини?
Як стати татом і мамою, про яких мріє кожна дитина?
Які знання допоможуть виховати дитину різнобічною особистістю і реалізувати її природний потенціал?
Які навички важливо формувати у дітей у XXI столітті?
Як формувати сексуальну грамотність дитини?
Як правильно і в якому віці навчати фінансової та цифрової грамотності?
Як сімейні традиції згуртовують різні покоління родини?
Як пов'язані генеалогічне древо та добробут сім'ї?
Як благодійність зміцнює сімейні стосунки?
Якими є універсальні закони й принципи побудови міцної та щасливої родини?
Усі відповіді – в книжці Вікторії Бояриної «Стосунки в родині. Як стати усвідомленими батьками і сформувати сімейну культуру».

Найновіші дослідження, рекомендації фахівців та особистий досвід – усе це робить «Стосунки в родині» справжньою настільною книгою для відповідальних та усвідомлених батьків й люблячих бабусь і дідусів.
Вікторія Боярина
«Усвідомлене батьківство — відносно новий у сучасному світі феномен. Це поняття передбачає осмисленість у всіх видах взаємодії з дитиною і між подружжям, глибокий зв'язок із нею, коли протягом усього життя обоє батьків розвивають її особистість. Поява на світ запланованої, бажаної й довгоочікуваної дитини автоматично не перетворює чоловіка й жінку на усвідомлених батьків. Вони лише стають на цей освітлений безумовною любов'ю шлях
Наш досвід є прикладом того, що побудови сімейних стосунків і батьківства, як і будь-якої іншої професії, потрібно навчатися. Постійне вдосконалення фахової майстерності подружжя як чоловіка й дружини та батьків, а також втілення на практиці набутих знань, умінь і навичок — це запорука щасливого сімейного життя.
Нам обом чудово відомо, як заснувати проєкт з нуля і розвивати його для досягнення стратегічної мети, тому в своїй сім'ї запровадили управлінський підхід. Ми усвідомлено керуємо нашими взаєминами, плануємо розвиток дітей та родини в цілому, з радістю та любов'ю працюємо над найважливішим проєктом нашого життя — сім'єю.
Я — Вікторія Боярина, багатодітна мама, щаслива дружина мудрого, люблячого чоловіка, з яким у нас на двох семеро дітей. У минулому — топменеджерка низки міжнародних організацій. Голова благодійного фонду OpenMindFund.
Мій чоловік — успішний підприємець і засновник понад п'ятдесяти компаній.
ЕКСПЕРТИ КНИЖКИ
«Стосунки в родині. Як стати усвідомленими батьками і сформувати сімейну культуру»
ВІДГУКИ
Зоя Литвин
голова громадської спілки «Освіторія», засновниця Новопечерської школи
Коли в родині з'являються діти — додається багато щастя і кудись зникає весь вільний час! Тож, виховуючи дітей, батьки часто не встигають вивчати останні дослідження з педагогіки чи стежити за новинами від експертів. І чудово, що авторка цієї книжки зробила це за них! Важливі для батьків знання Вікторія запакувала в цікаву форму, доповнила порадами фахівців і щедро додала прикладів з власного досвіду. Вийшов справжній підручник щасливого сімейного життя, який дасть відповіді на всі важливі питання — від появи малечі до криз підліткового віку.
Вікторія Лямець
Психологиня, коучка, експертка з розвитку емоційного інтелекту, лідерських навичок і soft skills у дітей та підлітків, власниця центру розвитку внутрішнього потенціалу дитини Future Education Center 3/7
У своїй книжці Вікторія робить дуже важливий акцент: виховання дітей — це передусім завдання батьків. Жоден технічний прогрес, жодна нова епоха не зможуть змінити цей визначальний факт. Саме батьки окреслюють шлях, яким потім рухатимуться їхні діти. Внести корективи можуть хіба що Її величність Доля або дуже свідомі вчителі, яких декому пощастить зустріти на цьому шляху. Мабуть, ви чули вислів, що кожна мати є психологом від природи. Матері вловлюють найменші зміни у відчуттях, настроях, думках своєї дитини. Це відбувається дуже органічно. Вікторію як мати чотирьох чарівних дітей можна порівняти зі здобувачем докторського ступеня з психології. Адже багатодітна родина — це не лише особисті стосунки, а і навички командної гри, відповідальності, підтримання сімейного духу. Усе це, безперечно, про авторку цієї книги.
Анастасія Дьякова
Радник з питань захищеності людини в інтернеті при віце-прем'єр-міністрові – міністрі цифрової трансформації України, засновниця освітнього проєкту #stop_sexтинг
У сучасному турбулентному світі дітям і дорослим дуже важливо мати безпечне середовище, тому родина — це саме те, що може дати відчуття «тилу» і основи для подальшого стрибка розвитку. У часи, коли розлучення стало повсюдним явищем, будувати стосунки і щасливу родину треба вчитися, так само як ми вчимося керувати авто, куховарити і розвивати успішний бізнес чи соціальні проєкти. Варто відмовитися від ілюзій, що щаслива сім'я складається лише із «шансу» зустріти свою людину, адже насамперед потрібні мудрість та знання. Сподіваюся, що в кожній родині ця книга стане настільною, а батьки даруватимуть її своїм дітям.
Голтіс
Автор спортивно-реабілітаційної методики «Цілющий Імпульс», засновник «Академії Голтіса»
Діти є найбільше благо і дар для кожного. Тому виховувати їх потрібно з безумовною любов'ю та відповідальністю і, перш за все, бути гідним прикладом для них. Як стати батьками, про яких мріють діти, як навчити їх жити з відкритим серцем, надавати широкі можливості у пізнанні світу, а потім разом дивуватися його красі, як самим бути здоровими, виростити тілесно і духовно здорових та щасливих дітей – про це розповідає книжка Вікторії Бояриної. Прочитавши її, ви утвердитеся в думці, що сім'я — наше головне призначення і найцінніше багатство.
ВІД ПІДГОТОВКИ ДО ЗАЧАТТЯ – ДО ФУНКЦІОНУВАННЯ РОЗШИРЕНОЇ СІМ'Ї
Батьківство як професію, яку потрібно опановувати
Оволодіння батьківськими компетенціями
Вибудовування стосунків з дитиною на різних етапах її дорослішання
Всебічний розвиток і розкриття потенціалу дитини
Сексуальне виховання та фінансову грамотність дітей
Вибір найновіших освітніх систем і навчання в добу високих технологій
Формування сімейної культури та зв'язок поколінь
Рецепти щасливого родинного життя
Розвиток сімейних традицій та створення нових звичаїв, започаткування проєктів для всієї родини, що стосуються здорового способу життя, благодійності тощо, сприяють зміцненню сімейних стосунків. Формування сімейної культури скеровує усіх членів родини в одному напрямку — до любові, добробуту й щастя.
Серія «Сім'я в пріоритеті» для вас, якщо ви:

  • маєте сім'ю і хочете її вдосконалити;
  • зустрічаєтеся, заручені, мрієте про щасливу родину;
  • перебуваєте на межі розлучення, маєте сімейні проблеми і прагнете налагодити стосунки;
  • розлучилися, але сподіваєтеся вступити в новий гармонійний шлюб.

Перша книжка серії — «Стосунки в парі.
Як створити міцну і щасливу родину»

Серія книжок
«Сім'я в пріоритеті» розкриває етапи створення, розвитку родини й управління нею.
© Всі права захищені 2021